Dział religia

boskoJest Bosko!
(Wtorek 19.00-19.30)

Audycja „Jest Bosko” skupia się wokół osoby świętego Jana Bosko, obecnie uznawanego za patrona młodzieży. Podczas jej trwania dyskutujemy na tematy związane z wychowaniem każdego młodego człowieka. Czytamy pamiętnik księdza Bosko i rozważamy jego słowa, które są wciąż aktualne . Będziecie mogli usłyszeć również o akcjach jakie są organizowane przez salezjanów. Audycja ubogacona jest piosenkami, które są powiązane z tematem rozmów.

Autorki: Justyna Baścik, Justyna Majdak, Katarzyna Mól, Aleksandra Trelińska

 

 

 

 

 

 

ksodpKsiądz odpowie
(Czwartek 20.00-21.00)

Podczas programu będziemy poruszać tematy związane z wiarą i z rozterkami młodych ludzi. Ksiądz Rafał w dalszym ciągu będzie wyjaśniał nasze wątpliwości. Serdecznie zapraszamy naszych słuchaczy do zadawania pytań w trakcie audycji, abyśmy wspólnie mogli współtworzyć nasz program. Startujemy w każdy czwartek o 20.00.

Szukajcie nas na Facebook’u!

Autorzy: ks. Rafał Kusiak, Magda Siemienas, Michał Daleszczyk, Kuba Grala

 

 

8dzientygodnia2Ósmy Dzień Tygodnia
(Niedziela 9.00-10.00; 19.00-20.00)

Niedziela, można tak powiedzieć, jest pierwszym, ale i ostatnim dniem tygodnia. Nasza audycja podzielona jest na trzy części. Kończąc kolejny tydzień życia, pragniemy przeanalizować wydarzenia z życia Kościoła. Podsumowanie prowadzi ksiądz wraz z zaproszonym studentem. W drugiej części słuchacze mogą wysłuchać niedzielnej ewangelii oraz komentarza do niej. Na zakończenie audycji zapowiemy najważniejsze przyszłe wydarzenia w Kościele. Jeśli chcesz być na bieżącą z tym, co tyczy się naszej wiary i życia Kościoła, to nie zapomnij o tej audycji. Całość przeplatamy muzyką o tematyce religijnej.

Autor: ks. Rafał Kusiak