Na planie filmu „Zerwany kłos”

W ubiegły weekend odbyły się jedne z ostatnich zdjęć do filmu pt. ,,Zerwany kłos’’ w reżyserii Witolda Ludwika.

Tym razem ujęcia były kręcone w Skansenie Etnograficznym w Toruniu. Studenci WSKSiM mieli możliwość spotkania wybitnych aktorów, rozmowy z nimi, a także mogli aktywnie uczestniczyć w produkcji filmowej.

– Na planie filmowym jestem pierwszy raz. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Spotykam wielu ciekawych ludzi, z którymi mogę porozmawiać na temat filmu. To niesamowite uczucie, gdy mogę statystować do jakiejś sceny lub też zobaczyć, jak wygląda prawdziwa charakteryzacja. Cały czas, coś się dzieje i nie można narzekać na nudę – mówi Piotr, student WSKSIM.

Jak czytamy na stronie: www.zerwanyklos.pl: ,,Twórcami filmu są studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a także wyrastający z niej pracownicy TV Trwam. Ci młodzi twórcy współpracują z wybitnymi artystami z całej Polski. Należą do nich aktorzy, tancerze, kaskaderzy, malarze, kompozytorzy i wielu innych, którzy mają swój szlachetny wkład w artystyczną wizję filmu: „Zerwany kłos”. Wszystkich nas łączy pragnienie nowej ewangelizacji świata poprzez kulturę, w tym także poprzez film. Ufamy że owoce naszej pracy staną się dla widzów duchową ucztą a zarazem zaczynem głębokiej odnowy życia każdego z nas. Plan zdjęciowy obejmował ostatnie dni z życia błogosławionej Karoliny Kózkównej.’’

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *